Usługi

W IB nie szufladkujemy swojej działalności do jednego, konkretnego pudełka. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i projektów stale poszerzając zakres naszych kompetencji. Kreatywność, wiedza i zorientowanie na potrzeby użytkownika pozwalają nam realizować sprawnie każdy projekt.

separator

PLANOWANIE STRATEGICZNE

separator

Przyszło nowe. Dlatego dziś łączymy tradycyjne podejście planowania obecności marek w świecie offline z prawami rządzącymi się w online. Nowe formy środków wyrazu zmuszają do zmian w tradycyjnym myśleniu o marce. Teraz nie tylko marka musi być rozpoznawalna, ale musi również rozpoznać swoich Klientów i dostarczyć im to, czego szukają w sieci.

- strategia marki
- zintegrowane kampanie marketingowe

SOCIAL

separator

Aby skutecznie angażować użytkowników, marki muszą aktywnie uczestniczyć w dialogu i reagować na potrzeby swoich społeczności. Autentyczność to podstawa budowania wszelkich relacji. Naszym Klientom pomagamy w zrozumieniu czym są social media i jakimi prawami się rządzą. Pomagamy w znalezieniu pomysłu na obecność w społecznościach, a później angażujemy się w dialog, wsłuchujemy w nastroje i budujemy pozytywny wizerunek tworząc potężne bazy odbiorców.

KREACJA

separator

Spełnianie obietnic marek zaczyna się od pokazywania pięknych obrazów przygotowywanych na potrzeby kampanii, produktów i usług. Nasz kreatywny zespół projektowy dokłada wszelkich starań, by wszystkie pixele wnosiły nową wartość i pozytywne emocje do życia odbiorców naszych komunikatów.

- kreacje wizerunkowe i reklamowe
- copywriting
- projekty wydawnicze
produkcja

CONTENT

separator

Atrakcyjna treść jest kluczem do angażowania użytkowników i kształtowania tożsamości marki. Jest wyzwaniem produkcyjnym. Najlepsze marki wiedzą doskonale co i kiedy powinny powiedzieć. Koordynując różne kanały, tworzymy treści dostosowując je w taki sposób, by były cenne dla ich odbiorców.

TECHNOLOGIA

separator

Wierzymy, że technologia sprzyja rozwiązywaniu rzeczywistych problemów biznesowych, umożliwiając nowe doświadczenia, które napędzają wzrost użytkowników. Fascynują nas rozwiązania mobilne wszak dziś są zawsze najbliżej nas wszystkich.

- aplikacje mobilne
- strony i aplikacje webowe

USER EXPERIENCE DESIGN

separator

Customer experience to zawsze pierwszy cel, jaki stawiamy sobie przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac. Dla nas Klient, jego doświadczenia i potrzeby są zawsze najważniejsze. Testujemy, zmieniamy, skracamy i ułatwiamy procesy. Projektujemy rozwiązania sprawiające, że żyje się lepiej.

- kampanie omnichannel
- usability testing