CO PRZED NAMI?

separator

Pobierz trend booka 2016 i sprawdź, czy wiesz co się będzie działo w nadchodzącym roku i czy masz dobry plan działania.

Przestańmy rok rocznie powtarzać, że nowe technologie znacząco wpłyną na marketing. To już się stało. Zacznijmy dostrzegać ich konwergencję i ewolucję. Dziś marketing to technologia. I odwrotnie.

Nie mówmy też więcej, że najbliższy rok będzie rokiem mobile. To już nie jest prognoza ani trend, to naturalny kierunek ewolucji zapoczątkowany kilka lat temu. To, że ich używamy jest przecież oczywiste.  Zobaczmy za to, co takiego może się wydarzyć dzięki temu, że wszyscy korzystają z telefonów komórkowych.

Kim są ludzie, którzy mają wpływ na to co robimy, jak zachowujemy się w internecie,  jakie reklamy mają szansę do nas dotrzeć,  czy zaczynamy wracać do form analogowych, co jest najtrudniejsze i najważniejsze do osiągnięcia z punktu widzenia marki? Co będziemy jeść i jak może to wpłynąć na rozwój biznesów, co będziemy ćwiczyć, jak będziemy mieszkać i najważniejsze – jak będziemy dążyć do odstresowania.

Marketing & lifestyle TrendBook 2016 w 20 slajdach do pobrania TUTAJ

Czytaj również:

  1. Skąd się biorą trendy?http://boxofideas.pl/skad-sie-biora-trendy/

2.  Planować komunikację, tzn. zrozumieć dziś pokolenie Y, a jutro pokolenie Z: http://boxofideas.pl/millenialsi-w-2016-jeszcze-silniejsi/